1. kapitola

6. června 2017 v 18:36 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Je den jako každý den, co jsme na královském dvoře. Christian je zrovna na škole a skládá tam maturitu a jelikož je Dimitrij, Christianův strážce tak je tam s ním. Což mě strašně štve, neviděla jsem ho už 1 týden a už je mi smutno. Nejbližší termín kdy mají přijet zpátky ke dvoru je příští týden. Ještě jeden týden bez mé lásky.
,,Rose, můžeš už konečně přestat chvílí myslet na Dimitrije." Lissa mě vtáhla zpátky do přítomnosti. ,,Nebojte královno, jsem v plném pozoru." Obě jsme se začali smát jako malé děti. Stáli jsme před velkým obchodním centrem. Lissa chtěla jít na nákupy a já jakožto její strážkyně jsem musela s ní. Ne že by mi to vadilo, nákupy miluji a to Lissa ví. ,,Já už něco mám a teď vybereme něco tobě." Otočila jsem se na Lissu a chtěla jí říct že nic nechci ani nepotřebuji, ale ona mě předběhla. ,,Žádné ale Rose, taky si musíš užít života. A navíc si musíš vybrat nějaké šaty na ten ples příští týden." Málem jsem zapomněla. Příští týden bude velký ples na královském dovře. Snad už tu kluci budou. Nechtěla bych tam jít bez Dimitrije.
Vešli jsme do velkého krámu se šaty, chvíli jsem se tam rozhlížela a pak jsem je tam viděla. ,,Liss to jsou šaty pro které jsem se narodila." Lissa hned přišla ke mně a koukala na ty šaty. ,,Wow." Víc už Lissa nemusela říkat, protože mi došlo že se mnou souhlasí. Byli to krásné černé šaty, výstřih měli tak akorát, ani moc velký a ani moc malý. Přesně takový jak jsem si představovala. Šaty jsem si koupila a s Lissou jsme se vydali zpátky na královský dvůr.
Když jsme se vrátili zpět už byl skoro večer tak jsem se s Lissou rozloučila a zamířila do svého pokoje. Pokoj mám dost velký, společně se mnou je v něm i Dimitrij. Máme tam normální vybavení jako každý pokoj, ale tenhle byl takový víc přepychový než ostatní. Zalezla jsem do postele a nechala si zdát o mém Dimitrijovi. Ráno mě probudí zaklepání na dveře. Přijdu ke dveřím otevřu je a v nich stojí............


Názory pište do komentáře, snad se vám, můj příběh bude líbit 😄❤️
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama