10. kapitola

17. června 2017 v 15:22 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Po měsíci-

Dimitrijův pohled:
Dneska je to měsíc, co je Rose těhotná. Mezi námi se to už dávno urovnalo. Je zvláštní, že čekám s Rose dítě. Nikdy by mě to nenapadlo. Naší malé holčičce jsme dali jméno Gia. Je to krásné jméno. A jak se máš Rose? Lissa našla způsob jak zajistit, aby nebyla Rose, unavená a slabá. Takže díky tomu se má skvěle. Bříško už má trochu kulatější, i když ne moc, ale malý náznak tam je.

Rose pohled:
Asi si říkáte jak mi je? Mám se skvěle. Lissa našla způsob jak mě zbavit všech únav a podobných věcí. A zjistila šokující novinku. Naše malá princezna, bude využívat Éter. Je to druh magii, kterou ovládá i Lissa. Je to zvláštní, mít holčičku dhampýrku, která bude užívat magii. Lisse našli nového strážce za mě. Ale to mi nezabrání s ní trávit čas. Většinu čas trávim většinou s Dimitrijem, jak jinak. Ale i si udělám dámskou jízdu s Lissou a nebo dokonce i s mámou. Což je divný. Ale jsem ráda že jsme se po tom incidentu o dítěti, dali zpátky dohromady.

,,Dimitrij?" Volala jsem na něj, protože jsem nevěděla kde je. V našem pokoji neni, tak mě napadlo zajít na moje oblíbené místo, kde se stvořila naše holčička. Dimitirj seděl na lavičce uprostřed zahrady. ,,Hledala jsem tě. Nebral jsi mi mobil. Nestalo se něco?" Dimitrij se na mě otočil a vypadal smutně. ,,Rose nevím jak to říct, ale na měsíc mě poslali s Christianem na školu. Zítra odjíždíme. Je mi to líto, že tě tu musím nechat samotnou." ,,Děláš jako kdybych bojovala o život, s nějakou nemocí. A měsíc není zase tak dlouhá doba. Vím i tak je to dost dlouho a moc mě to také mrzí. Ale co naděláme. Oni mají přednost. Navíc až se vrátíš určitě si to spolu všechno vynahradíme." Objala jsem ho a dala mu pusu. ,, Já vím, ale nechci tě tu nechat samotnou." ,,Nebudu tu sama, vždyť je tu Lissa a navíc kdykoliv může přijet máma s Abem. Neměj starosti soudruhu." S Dimitrijem jsme se odebrali na pokoj a já mu pomohla s balením.

Dimitrijův pohled:
Dnes odpoledne jsem se dozvěděl blbou zprávu. Že odjedu s Christianem na měsíc do školy, kam si dělal zkoušky. Vím že to není na dlouho, ale i měsíc bez mojí Rose a Gii. Bude utrpením. Odjíždíme zítra dopoledne. Poslední večer co si můžu užít s Rose. Musíme si to spolu užít. ,,Rose tak už mám sbaleno. Nechceš už nechat toho vaření a jít ke mně?" Byla u mě do 5 sekund. ,,Co chceš víc mě, nebo jídlo?" Tak tomuhle jsem se musel zasmát. A Rose taky. ,,Rozhodně tebe. Nechceš si sednout ke mně?" Rose si nesedla vedle mě, sedla si na mě. Což bylo ještě lepší. ,,Budu ti každý den volat a informovat tě. Abys neměl starosti." Ujišťovala mě Rose. ,,To budu rád." A začali jsme se líbat. Bylo to tak krásné a vzrušující. Šli jsme spát okolo 10, aby se Rose vyspala. Musí nabrat síly.

Rose pohled:
Dnes nastal ten den. Dnes odjíždí můj Dimitrij. Ach jo, bude mi moc chybět. Ráno jsme se nasnídali a společně jsme vyrazili k letišti. Na dvoře je jedno soukromé letiště. Tam už na nás čekala Lissa s Christianem. Lissa taky nebyla nadšená, že Christian musí odjet. Ale mys s tím už nic nenaděláme. Musí tam letět. ,,Rose budu na tebe myslet. A prosím šetři se tu. Ať se ti něco nestane. A malé taky." ,,Neboj budu v největším pořádku. Hlavně ty na sebe dávej pozor." Zasmáli jsme se a na rozloučenou jsme se políbili. Pak už jsem jenom s Liss koukala jak jejich letadlo vzlétá vzhůru a pomalu není vidět. ,,Spolu to zvládneme, Rose." ,, Já vím, ale bude mi chybět i Christian což je divné. " Obě jsme se zasmáli a šli jsme zpátky na pokoj.

Rozhodli jsme se že si uděláme takovou menší dámskou jízdu u Lissy v pokoji. A taky že se stalo. Žádný alkohol jsme nepili, nebojte. Koukali jsme na různé filmy a prohlíželi si fotky z dob kdy jsme byli malý. S Lissou se znám už od mích 5 let. Dělali jsme spolu všechno. Jsme nejlepší kamarádky, na živo a na smrt.

Tak snad se vám dnešní kapitola líbí <3

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 17. června 2017 v 16:20 | Reagovat

Krásna kapitola :) Dúfam, že sa nič nestane kým bude Dimitri preč ;-)

2 petra petra | 17. června 2017 v 21:54 | Reagovat

Dobrá časť a aj ja dúfam, že všetko bude ok, kým sa Dimka nevráti! :)

3 vampireacademytess vampireacademytess | Web | 18. června 2017 v 11:31 | Reagovat

[1]:[2]: Děkuji moc holky. No a jestli se něco stane, to se dozvíte velmi brzy :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama