12. kapitola

21. června 2017 v 7:40 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Spadla jsem na zem. Začala mi bolet hlava ještě víc. Musela jsem narazit na nějaký kámen. ,,Rose, Rose prosím reaguj." Volala na mě Lissa. Pak už si nic nepamatuji, musela jsem ztratit vědomí.

Lissin pohled:
Začali jsme se zvedat z lavičky. Otočila jsem se na Rose a uviděla jsem že se jí udělalo blbě. Nevím co se jí stalo. Ale začala padat na zem. Uviděla jsem, že si chytila břicho aby na něj nespadla. Nestihli jsme jí chytit. Spadla na zem a hlavou narazila do kamene. ,,Rose, Rose prosím reaguj." Volala jsem na ní, ale už byla asi byla v bezvědomí. ,,Adriane musíme jí odnést na kliniku, rychle." Adrian vzal Rose do náručí a vyrazili jsme spolu na kliniku. Rose si tam přebrali lékaři. Zatím nás k ní nechtěli pustit. Snad bude Rose v pořádku.

Rose pohled:
Probudila jsem se na klinice. Vzpomínám si na všechno co se stalo. Padala jsem a spadla hlavou na kámen. ,,Jsem ráda že už jste vzhůru. Byla jste v bezvědomí docela dlouho." ,,Jak dlouho ?" ,,Pět dní" Pět dní! To se musela doktorka zmýlit. Pak mě doktorka zkontrolovala a odešla. Hlava mi pořád trochu bolela. Ale nebylo to tak hrozné jako předtím. Někdo zaklepal na dveře a vešel dovnitř. Čekala jsem že to bude Lissa nebo Adrian, ale vešel Dimitrij. ,,Dimitrij, co tu děláš?" ,,Ahoj hned jak mi Lissa zavolala, že jsi skončila tady. Nasedl jsem do letadla a letěl za tebou. Jak ti je?" To je můj bůh. ,,Už je to lepší, i když mi hlava bolí pořád, ale míň. Promiň slíbila jsem ti, že se o sebe postarám, ale nakonec skončím tady." Dimitrij ke mně přišel a políbil mě. ,,Všechno už bude dobrý. Teď si ale musíš odpočinout."

Dimitrijův pohled:
,,Dimitrij, musíš přijet. Rose je na klinice udělalo se jí blbě už je v bezvědomí asi 4 dny." ,,Co se jí stalo?" ,,Vysvětlím ti to až přijedeš." ,,Hned vyrážím, díky Lisso." Nasedl jsem do letadla a společně s Christianem jsme vyrazili zpátky ke královskému dvoru. Dorazili jsme tam tak do 3 hodin. Hned jak jsem vystoupil z letadla, rozběhl jsem se ke klinice. Tam mě zavedli na Rozin pokoj. Byla už vzhůru, když jsem přišel. Omlouvala se mi. Obviňovala se za to co se jí stalo. Ona za to, ale nemůže. Nedokáže ovlivnit kdy se jí udělá špatně. Chudák moje Róza. Chtěl bych ji, pomoct, ale nevím jak. Pak jsem nechal v klidu spát.

Rose pohled:
Znovu jsem se probrala. Rozhlédla jsem se po pokoji. Chtěla jsem mluvit s Dimitrijem, chtěla jsem ho mít u sebe. Ale nikde tu nebyl. Za chvíli za mnou přišla doktorka a řekla mi, že mě pouštějí na pokoj. Ale že musím ještě vydržet, dokud si pro mě někdo nepřijde. Čekala jsem snad hodinu než přišla Lissa. ,,Konečně moje záchrana." Zajásala jsem. ,,Promiň dřív to nešlo." ,,Chápu královské povinnosti, nevadí vaše výsosti." ,,Rose víš že se mi to oslovení nelíbí. Nechceš po mně, abych ti říkala tím jménem co nesnášíš. Rozinko." ,,Liss! Dobře už mlčím." ,,Tak Rozinko." Ve dveřích stál Dimitrij. ,,I ty už ? Prosím vás nechte toho. To jméno nesnáším." ,,Budeš si muset zvykat Rozinko. Mně se taky nelíbilo oslovení soudruhu." Už jsem to jméno nechtěla nikdy slyšet. Skočila jsem zpátky do postele a hlavou jsem si přikryla polštářem. ,,Klid Rose, je to jenom legrace." Uklidňovala mě Lissa. ,,Jsem v klidu, ale nebudu pokud mi to ještě jeden z vás jednou řekne, jinak bych vám musela utrhnout hlavu." Řekla jsem se smíchem. Dimitrij ke mně přišel a políbil mě. ,,Pro mě budeš vždycky má Róza." Zašeptal mi do ucha.

Lissa mi pomohla pobalit pár věciček co mi sem přinesla a Dimitrij šel ještě se na něco zeptat doktorky. Lissa mi vzala tašku a společně jsme šli čekat ven na Dimitrije. ,,Liss, kde je Adrian?" Nezastavil se tu, pak až mi to došlo. ,,Musel už jet za Syndey, mrzí ho to. Ale zase za chvíli přijede." Po tom přišel Dimitrij. ,,Tak holky můžeme jít?" ,,Jo, ale pomůžete mi trochu. Jsem pořád nějaká slabá." Dimitrij mě vzal do náručí a odešli jsme do našeho pokoje.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 22. června 2017 v 14:04 | Reagovat

Paráda :) Snáď už zostanú Romitri spolu :)

2 Sarus Sarus | 23. června 2017 v 8:08 | Reagovat

Vazne doufam ze bude Rose v poradku a ksem zvedava na zapletku tohoto pribehu moc se tesim na dalsi kapitoly ☺☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama