13. kapitola

24. června 2017 v 9:20 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Lissa se s námi rozloučila a odešla za Christianem. ,,Kdy zase odjíždíte?" Zeptala jsem se Dimitrije. ,,Zatím nic nevíme. Ale doufám že se tu zdržíme dlouho, i když vím že tam zpátky Christian musí." ,,Jsem moc ráda, že jsi tu. Obě tě v téhle chvíli potřebujeme." ,,Taky jsem moc rád, že jsem tu a že se můžu starat o mé dvě princezny. " ,,To jsou, ale lichotky." Zasmála jsem se a vzpomněla jsem si na roky, kdy jsem byla studentka akademie a Dimitrij můj učitel. To byly super časy. No až na jeden čas v Rusku. Ne Rose na to nemysli je to už za váma. Řekla jsem si. Ale stejně jsem na to myslela. Vzpomínka na to že byl Dimitrij strigojem, je děsivá.

Ani jsem si neuvědomila, že mi začínají téct slzy po tvářích. Rychle jsem si je setřela, aby nic Dimitirj nepoznal, ale bylo pozdě. ,,Co se stalo Rose?" ,,Ale nic." Odsekla jsem ho. ,,Vím že se musela něco stát, jinak by jsi neplakala." ,,Dobře, vzpomněla jsem si na takovou špatnou vzpomínku, nic víc." ,,Tak na ni nemysli, všechno je dobré a tak to i zůstane. Zlé věci z minulosti nech stranou. Ale ty dobré si nech." ,,Tím myslíš třeba můj záchvat v chatce?" Zasmála jsem se. Tu noc jsem se poprvé s Dimitrijem vyspala. ,,No, to třeba. Vzpomínám si jako by to bylo včera." ,,To já taky. Bylo to krásný." Zašeptala jsem. ,,Nemusíš šeptat." Zasmál se Dimitrij.

,,Promiň ale v tu chvíli jsem se bála, že ti to krásný nepřišlo." ,,To máš pravdu, nebylo to krásný." ,,Co? To ses se mnou vyspal jen tak. A teď si se mnou proč? Jenom kvůli Gie?" Začínala jsem křičet. ,,Bylo to nádherný, Rózo." Ležela jsem na posteli a když jsem začala na Dimitrije řvát, tak jsem si sedla. Dimitrij ke mně přišel a sednul si vedle mě. ,,Rose miluji tě a proto jsem s tebou." Řekl a políbil mě.

Líbali jsme se vášnivě. Dimitrij mě položil na postel a lehl si ke mně. ,,Miluji tě, vás obě miluji. Na to nezapoměn." ,,Nezapomenu a my tě taky milujem taťko. A kdy řeknem tvý rodině o tom, že jsem těhotná?" ,,No bylo by už na čase. Už jsi těhotná 2 měsíce. Takže až ti bude líp tak si uděláme takový menší výlet do Ruska." ,,Mně už je dobře. Můžeme klidně vyrazit teď." Řekla jsem nadšeně.

A zvedla se z postele a vyšla ke skříni. Ale než jsem tam stihla dojít, Dimitrij mě chytil za ruku a přitáhl si mě k sobě. ,,Rose ještě před pár dny ti bylo blbě. Nebudu riskovat. Nechci ohrozit vaše zdraví, holky. Do Ruska pojedeme až příští týden a ještě podle toho jak ti bude."

,,To nemyslíš vážně Dimitrij, týden už nevydržím. Už jsou to 2 roky co jsme je neviděla. Chybí mi." ,,Bohužel to myslím smrtelně vážně. Až za týden, to vydržíš. Mně taky chybí." Bylo vidět že se mu fakt stýská. Objala jsem ho. "Už se na ně těším." Řekla jsem. ,,To i já."

Dimitrijův pohled:
"Už se na ně těším." Řekla mi Rose. ,,To i já." Naposledy jsem svoji rodinu viděl před rokem, když jsem se tam stavil na návštěvu. Ale to tam se mnou nebyla Rose. Rose naposledy moji rodinu viděla před 2 rokama. Kdy jsem byl strigoj a Rose mě hledala. To byla hrozná doba.

,,Hádám že Jeva už ví o novém přírůstku." Pověděla mi Rose. ,,Taky si myslím. Má babička ví všechno. Takže určitě ví o Gie." Rose se na mě usmála. ,,Nepůjdeme za Lissou a Christianem?" Zeptal jsem se. ,,Takže už můžu opustit pokoj, soudruhu." ,,Ano Rozinko." ,,Dimitrij !!" Rose nesnášela, když ji někdo říkal Rozinko. ,,Už jsem zticha, Rose." ,,Můžeme radši už jít?" ,,Dobře jdeme." Chytil jsem Rose za ruku a šli jsme za Lissou do pokoje.

Rose pohled:
Dimitrij mi zase řekl tím jménem. Já to jména nesnáším. Ale vím, že se na Dimitrije nemůžu zlobit. Myslel to ze srandy.

Došli jsme k Lissinu pokoji a zaklepali. ,,Kdo je?" Zavolal na nás Christian. ,,Tady Rose a Dimitrij." Odpověděla jsem. ,,Vy si ale umíte najít chvilku." Zařval naštvaně. ,,Dimitrij asi jdeme zpátky na pokoj." Řekla jsem se smíchem. ,,Asi už to tak vypadá." ,,Liss tak mi jdeme užijte si to." Zasmála jsem se.

Odešli jsme zpátky na pokoj. Dali si večeři a pak šli spát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 24. června 2017 v 11:45 | Reagovat

Ten vyhadzov od Lissy bol perfektný :'D Teším sa na Rusko :)

2 Sarus Sarus | 24. června 2017 v 21:08 | Reagovat

Uzasnee uz se nemuzu dockat co se stane v Rusku

3 vampireacademytess vampireacademytess | Web | 24. června 2017 v 21:41 | Reagovat

[1]:[2]: Děkuji moc <3 no malá komplikace bude, ale nemusíte se bát :D

4 Jackie Jackie | 2. července 2017 v 20:49 | Reagovat

Kedy sa nám tu objaví kapitola??? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama