2. kapitola

7. června 2017 v 14:55 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
.....Dimitrij!! Stojím tam jako tvrdé Y a nevím co říct. ,,Rose, nečekal jsem že budeš takhle překvapená." Řekl Dimitrij a zasmál se, protože jsem na něj koukala jako kdybych ho viděla po 100 letech. Po tvářích mi začaly téct slzy. ,,Tak ráda tě vidím, ale co tu děláš? Nemáš být náhodou s Christianem na škole?" Bylo zvláštní, že se tu objevil zrovna teď. ,,Christian dodělal zkoušky dřív, tak jsem se tě rozhodl překvapit." ,,Povedlo se ti to, jsem překvapená až moc, že nevím co říct." ,,Nic říkat nemusíš." Pronesl Dimitrij a políbil mě. Polibek jsem mu oplácela. Vzal mě do náručí a odnesl mě do pokoje, aby jsme nestáli ve dveřích.
Byla neděle tak jsme měli celý den pro sebe. Lissa si určitě taky někde užívá s Christianem. A já si teď pěkně nechám Dimitrije pro sebe. Co jsme se dolíbali, tak jsem se šla osprchovat a převléct, jelikož mě Dimitrij vytáhl z postele když přijel. Neměla jsem čas si udělat ranní potřeby. V koupelně jsem byla tak nějakou čtvrt hodinku. A ani neuvěříte co jsem viděla když jsem vyšla z koupelny. Na stole v kuchyni, byl připravený oběd, zapálené svíčky, růže a spoustu romantických věcí. ,,To je ale překvapení, nečekala jsem že bys uvařil." ,, Tak to mě ještě tak dobře neznáš :D, budeš se o mě muset dozvědět víc." Pronesl vznešeně a políbil mě. Usadila jsem se ke stolu a vychutnávala si chvíle kdy můžu byt s Dimitrijem.
Celý den utekl strašně rychle, zatim jsem nevěděla jak dlouho tady kluci zůstanou ale přála bych si aby tady zůstali už na vždycky. Druhý den jsme se probudila vedle Dimitrije, oba jsme se navzájem objímali.Tahle kapitola je trochu kratší. Snad vám to nevadí. Příští kapitola bude mít už 700 slov takže se těšte <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama