3. kapitola

8. června 2017 v 17:10 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
,,Dobré ráno, Rozo."
Otevřela jsem oči a zadívala jsem se do Dimitrijových krásných, hnědých očí. "Ahoj, jak dlouho už jsi vzhůru ? Měl jsi mě vzbudit." Oznámila jsem mu. "Jen pár minut, jsi strašně krásná když spíš, ale takhle jsi ještě krásnější." "Děkuji za tu chválu, ale už by jsme měli vstát, Lissa s Christianem už na nás určitě čekají." " Od kdy tak dodržuješ pravidla?" " Nedodržuji, ale je to naše práce."
Christian mě chuť na krev, tak ho Dimitrij doprovodil. Teď jsem měla chvíli času promluvit si s Lissou o samotě. ,,Ahoj Rose, tak jak se ti líbilo překvápko od Dimitrije ?" ,,Počkat, ty jsi o tom věděla ? Věděla jsi o tom že přijedou?" ,,Nebudu ti lhát Rose. Ano věděla, Dimitrij mi den předtím než přijeli volal. Ptal se na tebe a oznámil mi že se spolu s Christianem vrací zpátky." Tak to je něco. Mně to Dimitrij nezavolal, ale Lisse jo. Dobře uznávám kdyby mi to zavolal už by to nebylo překvápko. S Lissou jsem si pak ještě povídala o Dimitrijovi.
K večeru jsem šla po zahradě na moje oblíbené místo. Na místo které je obklopeno květinami a uprostřed je lavička. Sedla jsem si na ní a začala přemýšlet o životě. Z myšlenek mě po chvíli někdo vytrhl. Byl to Dimitrij. Sedl si vedle mě a chytil mě za ruku. "Miluji tě." Zašeptal mi do ucha. "Já tebe taky a moc, nedovedu si představit život bez tebe. A na jak dlouho tady zůstanete?" Podíval se na mě a usmál se. "Jak ti to říct." Pověděl a já dostala strach. "Zatím to není jistý ale jelikož Christian dodělal zkoušky a má volno, tak bychom měli zůstat tady u dvora s vámi."
Na tváři mi začaly stékat slzy štěstí. ,,Pročpak pláčeš Rose?" "To jsou slzy štěstí, ani nevíš jak jsem šťastná, že tu zůstáváte, hlavně ty. Také se budeme muset připravit na ten ples." Ten ples bude pozítří. Já už šaty mám ale nevím jestli už má Dimitrij oblek. "A už máš koupený šaty ?" "Jo, proč bych neměla, sám přece víš jak nakupování miluji." " Tím chceš jako říct že nakupování miluješ víc, než mě?" Zeptal se Dimitrij uraženě. ,, Ne a ty dobře víš že tebe miluji ze všeho nejvíc." Na důkaz toho jsem ho políbila. Polibek mi oplácel a víc než to. Sesunul mě z lavičky na zem a začal mi sundavat mikinu. Jelikož byl konec jara, bylo už teplo. Takže mi nějak nevadilo ležet na zemi, venku bez oblečeni. Po chvíli jsme už oba byli bez oblečení.
Užívala jsem si Dimitrijovo tělesné teplo a nechaly jsme za sebe mluvit naše těla. Když bylo po všem lehla jsem si vedle něho a položila mu hlavu na hrudník. "Nečekala bych že to potřetí bude tady." Dimitrij nic neřekl jenom se začal smát, jeho smích je ten nejhezčí jaký jsem kdy slyšela. "Moc se mi to líbilo, Rozo." Roza je moje jméno v Rusku. Takhle mě občas Dimitrij oslovuje. ,,Mně taky, nechci už jít." ,,Budeme muset, určitě nás už hledají. Nebylo by příjemné kdyby nás našli takhle." ,,To máš asi pravdu." Pomalu jsme se od sebe odtrhli a začali se oblékat.
Ruku v ruce jsme vyrazili zpátky za Lissou a Christianem. Byla jsem celá šťastná. Dorazili jsme k Lissy pokoji chtěli zaťukat, ale neudělali jsme to, protože se dveře otevřely samy. V nich stála Lissa, celá nervózní. ,,Kde jste proboha byli? Už jsem vás chtěla jít hledat. Ale Christian mi to nedovolil, říkal že jste v pořádku a měl pravdu." Vstoupili jsme do pokoje. ,,Šla jsem na moje oblíbené místo a pak za mnou přišel Dimitirij a... no prostě jsme se tam chvíli zdrželi." ,,Ani se nemusím ptát co se tam dělo." Lissa očividně věděla co se tam stalo, ale stejně bych jí to někdy řekla. ,,Nechcete jít na večeři, Rose má už určitě hlad." Dimitrij na to kápl, měla jsem hlad že bych snědla snad všechno co by mi padlo pod ruce. ,,Dobře tak já se jdu připravit a řeknu to i Christianovi." Lissa nás vyhnala ven a já a Dimitrij jsme se přesunuli k nám na pokoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama