6. kapitola

11. června 2017 v 18:56 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky

Ahoj takže na začátek bych vám chtěla jenom říct, že jsem měla problém se 3 kapitolou. Tohoto příběhu. Tu kapitolu jsem vydala, ale zapomněla jsem tam dát rubriku. Takže se vám v té složce neukazovala. Za to se chci omluvit. Už je to všechno v pořádku. A kdo si nepřečetl 3. kapitolu může si jí už přečíst.
V dnešní kapitole se dozvíte velkou novinku.Dimitriův pohled:
Požádal jsem Rose jestli si se mnou zatančí. Čekal jsem že řekne ne, protože to neumí. Tak si dovedete představit jak jsem se tváři když mi oznámila Jo. ,,Moc ráda, ale víš že neumím." Musel jsem se zasmát. ,,Co je tady k smíchu?" ,,Ale nic, Rose. Tak jdeme. Parket na nás čeká." Vzal jsem Rose za ruku a šel s ní k parketu. Věděl jsem že je pořád slabá tak jsem ji šetřil. Chytl jsem Rose za boky a společně jsme pomalu tančili. Šlo jí to moc dobře. Nevím proč říká že to neumí, když to umí. Chtěli jsme si jít sednou zpátky k našemu stolu, ale když šla z malých schůdků. Musela se jí zatočit hlava, protože začala padat. Naštěstí jsem ji stačil rychle chytit aby nespadla na hlavu. Hned ke mně přiběhla Lissa a za ní Rosina matka. ,,Co se stalo?" Dotázala se Lissa. ,,Co je mí holčičce?" Odnesl jsem Rose do našeho pokoje, moc nevnímala napůl spala a napůl byla vzhůru. Uložil jsem ji do postele. A šel za ostatními. Řekl jsem jim co se stalo.

Rose pohled:
Už jsem chtěla jít s Dimitrijem zpátky k našemu stolu, ale na schodech se mi zamotala hlava. Už jsem padala ale najednou mě někdo chytil. Můj zachránce Dimitrij. Moc jsem tu celou situaci nevnímala, před očima mi tančily hvězdičky. Vnímala jsem jenom to, že mě Dimitrij odnesl na postel. Pak jsem musela usnout, protože si nic víc nepamatuji.

Dimitrijův pohled:
,,Lisso nevíš co s Rose je ? Mně říkala že je unavená po tom, no víš přece o čem mluvím." ,, Jo Rose mi to říkala. Zkoušela jsem pomocí Éteru zjistit co jí je ale nefungovalo to. Něco moji magii odrazilo. Nevím co to bylo, ale mám nějaký tušení co by se mohlo dít. Ale říct vám to nemůžu, protože to není jistý." Chtěl jsem vědět co je s Rose, ale musel jsem respektovat Lissu, je to naše královna. Jestli Rose je něco závažného, určitě by to už Lissa řešila. Rosina matka na nás jenom koukala a chtěla vědět co se děje. Řek jsem jí společně s Lissou že se o Rose postaráme, ať si jde lehnout. Nakonec odešla a já a Lissa jsme si sedli vedle postele k Rose. Po pár hodinách se začala probouzet.

Rose pohled:
Cítila jsem že se začínám probouzet. Otevřela jsem oči a vedle mě seděl Dimitrij a Lissa. ,,A-ahoj, jak dlouho jsem spala?" Jediný co jsem chtěla vědět. Ale nestačili mi to říct, protože se mi zvedl žaludek a já vyběhla na záchod. Dimitrij mi chytil vlasy a Lissa mě utěšovala. Poté co jsem dozvracela vrátila jsem se do postele. ,,Co je to se mnou?" Podle mě nikdo nevěděl co mi je. ,,Rose, asi už vím co ti je." Řekla Lissa. ,,Dimitrij můžu si na chvíli promluvit s Rose o samotě?" Dimitrij přikývl políbil mě do vlasů a odešel. ,,Liss tak co? Prosím řekni mi co mi je." Byla jsem zoufalá. ,,Nejprve se ještě přesvědčím." Lissa natáhla ruku k mému břichu. Nechala proudit magii. ,,T-to není možné." Nechápala jsem jí. ,,Liss, co mi je, pověz mi to.Prosím." Byla jsem zoufalejší. ,,Dítě." "Co? To není možný,s jedniným s kým jsem spala je Dimitrij. S ním nemůžu mít dítě." Příroda to takhle zařídila. Dhampýr a Dhampýrka nemůžou mít spolu potomka. ,,Je to možný, před mnou sedí důkaz, jsi těhotná Rose." Lissa mně objala a já se rozplakala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 11. června 2017 v 22:42 | Reagovat

Tak to som zvedavá ako to vezme Dimitri :-) Krásna kapitola ;-) Neviem sa dočkať ďalšej

2 vampireacademytess vampireacademytess | Web | 12. června 2017 v 16:11 | Reagovat

[1]: Děkuji hrozně moc <3 <3 v 8 kapitole se dozvíš jak to Dimitrij vzal :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama