7. kapitola

12. června 2017 v 16:12 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Dimitrij uslyšel můj pláč, přišel zpátky do ložnice. "Lisso je to vážný ? Proč Rose pláče ?" Je vidět že Dimitrij je také zoufalý. "Všechno je v pořádku, všechno ti Rose zítra řekne. Teď musí spát a nabrat síly." Lissa odešla zpátky do svého pokoje a Dimitrij si lehl vedle mě. Na nic se mě nevyptával, za což jsem mu byla vděčná. Usnula jsem snad okamžitě.

Dimitrijův pohled:
Když Rose usnula lehl jsem si k ní. K ránu jsem se přesunul na židli, aby tam měla víc prostoru. Zatím vůbec nic nevim o jejím stavu. Snad až se probudí, řekne mi co se včera dozvěděla od Lissy. Byl jsem zahrabán do svých myšlenek, že jsem si ani nevšiml, že se Rose probrala. ,,Dimitrij." ,,Dobrý Rose, jsem tu s tebou." Vypadala pořád, že je unavená, ale vypadala líp než včera. ,,Něco bych ti měla říct." Zněla vyčerpaně. ,,To určitě počká, jsi pořád slabá. Dojdu ti pro vodu."

Rose pohled:
Chtěla jsem Dimitrijovi říct o tom dítěti, ale neměla jsem sílu. Když jsem dopila vodu, dělalo se mi o trochu líp. Ale pak to zkazilo moje zvracení. Zvedl se mi žaludek tak jsem rychle doběhla na záchod. Bylo to jen tak tak. Dimitrij ke mně přiběhl a chtěl vědět co mi je. ,,Rose co ti je ?" Věděla jsem že mu to budu muset říct, ale nedokázala jsem to. Bála jsem se, že mi neuvěří. ,,Bojím se, Dimitrij." Opravdu jsem se bála. ,,Není čeho, jsem tu s tebou a navždycky tu pro tebe budu." Chtěla jsem se zvednout ale když už jsem skoro stála. Podlomila se mi noha, Dimitrij mě naštěstí zase chytil. ,,Radši tě do té postele odnesu, ano?" ,,Co bych si bez tebe počala."
Dimitrij skočil pro Lissu a nechal mě s ní osamotě. ,,Liss, je to pravda ? To co jsi mi včera řekla? Jsem těhotná?" Nechápala jsem to, to nemůže být pravda. ,,Rose, jo vyhledala jsem to a je to možný. Jelikož jsi stínem políbená tak ti to umožňuje mít potomka s dhampýrem. Už jsi to řekla Dimitrijovi?" ,,Ne zatím ne, Liss bojím se. Co když mě nechce, nemiluje mě. Opustí mě a naše dítě. Tyhle představy mě děsí." ,,Neboj Rose, sama víš že tě Dimitrij miluje. A rozhodně by tě neopustil." Lissa mě zkoušela utěšit ale moc to nešlo. ,,A proč jsem tak slabá a unavená?" ,, To dělá to dítě, jelikož je to dítě dvou dhapýrů. Je to velmi zvláštní a skvělé dítě. Zkusím tě prohlédnout a zjistit víc." Lissa k mému břichu natáhla ruku a nechala proudit magii. Když skončila usmála se na mě. ,,Budeš mít krásnou, chytrou dcerku." ,,Dceru? Takže to bude holčička?",,Ano, na 90 % je to holka. Bude to dhampýrka a bude ovládat magii, bude to fakt zajímavé dítě. Ale zatím nevím co bude ovládat."
Zrovna když to dopověděla zaklepal někdo na dveře. Z dveří vyšel Dimitrij a za ním moje matka. ,,Rose jak ti je?" Celá máma. ,,Jo už je to lepší, mami. Potřebovala bych vám něco říct, ale chtěla bych aby u toho byl i Abe." ,,Co se děje Rose?" Dimitrij byl smutný že neví co mi je. Bylo mi ho líto, já bych mu to řekla ale jak už jsem řekla, bojím se. ,,Všechno je v pořádku, soudruhu. Nejsem v ohrožení života." Ani jsem si nevšimla že máma došla společně s Lissou do vedlejšího pokoje. ,,Lissa zařídila že tu bude Abe do 3 hodin." Zajímalo by mě jak na to bude reagovat máma. Určitě mě seřve, za to jaká jsem nezodpovědná a těhotná takhle mladá. Máma pak odešla na letiště naproti Abemu a Lissa zašla pro Christiana. V pokoji jsem byla jenom já a Dimitrij.

Dimitrijův pohled:
Rose nám něco chtěla říct, ale potřebovala aby tu byl i Abe, což je zvláštní. Určitě je to o tom proč je slabá a proč pořád zvrací. Modlil jsem se aby to nebylo nic vážného. Když Lissa dovolala s Abem. Všichni se z našeho pokoje vyklidili pryč. Zbyl jsem tam jenom já a moje Róza. ,,Rose co pro tebe můžu udělat?" Věděl jsem že se teď o ni musím postarat. ,,Jeden člověk mi chybí." Zajímalo by mě kdo. Rose poznala že nad tím přemýšlím tak odpověděla. ,,Přece ty. Lehneš si ke mně?" Seděl jsem vedle Rose na židli, tak jsem se zvedl a lehl si k ní do postele. ,,Lepší ?" Pronesl jsem a políbil jí. ,,O hodně. Poslední dobou se o mě moc bojíš. To jsem poznala, ale nemáš proč. Jsem v pořádku, no až na malou věc." ,,Jakou?" Rose musela vědět když mi tohle řekne že ji budu vypovídat. ,,No nevím jak to říct, ale prostě. Jsem těhotná."

Rose pohled:
Věděla jsem že když řeknu : no až na malou věc. Tak se mi začne Dimitrij vyptávat. Už jsem mu to musela říct. Že jsem těhotná, už vím skoro 2 dny, je nejvyšší čas. ,,No nevím jak to říct ale prostě. Jsem těhotná."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 13. června 2017 v 6:25 | Reagovat

Bojím sa ako to Dimitri zoberie :-? A teším sa na Abeho. Ale to useknutie... ;-)

2 Jackie Jackie | 13. června 2017 v 22:33 | Reagovat

Bude dnes ešte kapitola? :)

3 Sarus Sarus | 14. června 2017 v 21:04 | Reagovat

Chtela jsem se zeptat kdy bude dalsi kapitola ☺ jm desne zvedava jak bude dimitrij reagovat na to tehotenstvi ☺☺

4 petra petra | 14. června 2017 v 22:15 | Reagovat

No bolo načase, že mu to oznámila! Inak pekný diel. :)

5 vampireacademytess vampireacademytess | Web | 15. června 2017 v 7:28 | Reagovat

[1]: Reakci Dimitrje uvidíš hned v další kapitola. Musí to být nějak zajímavý, takže proto to useknutí :D

[2]: Promiň nějak jsem neměla čas, ale dnes určitě kaptolu vydám <3

[3]: Dneska bude na 100% <3 tak to se máš na co těšit  <3

[4]: :D děkuji moc <3 <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama