8. kapitola

15. června 2017 v 7:30 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Dimitrij se zvedl z postele a přešel ke dveřím. ,, Prosím neodcházej." Křičela jsem na něj. Ale bylo pozdě už byl z ložnice pryč. Chtěla jsem se vydat za ním. Vysvětlit mu jak to je a že to dítě je jeho. Vstala jsem z postele a vydala jsem se směrem ke dveřím od našeho pokoje. Otevřela jsem dveře a viděla jak Dimitrij kouká na chodbě do okna. ,,Dimitrij, musíš mě nechat abych ti to vysvětlila. Vím že si myslíš že to dítě není tvoje." Nemohla jsem to ani doříct, protože mě Dimitrij předhodil. ,,S kým?" Věděla jsem na co se ptá. Ale nedokázala jsem mu odpovědět. ,,Rose, s kým?" Musela jsem mu to říct. ,,Je to tvoje dítě. Ty jsi otcem naší holčičky." Jak jsem tohle vyslovila udělalo se mi špatně, zatočila se mi hlava a upadla jsem na zem. Byl pořád ke mně otočený zády, možná si ani nevšiml že jsem spadla.Byla jsem pořád při vědomí, jediné co mě zrovna napadlo říct Dimitrijovi. Bylo. ,,Prosím věř mi." Otočil se a podíval se na mě. Koukali jsme si vzájemně do očí. Ještě jsem stihla zareagovat, že mě někdo nese zpátky na pokoj.Ale poté jsem omdlela.

Dimitrijův pohled:
Rose mi řekla neskutečnou zprávu. Že je těhotná. Ani jsem tomu nemohl uvěřit že mi to řekla. Jak mohla přiznat, tak klidně, že se vyspala s morojem. Ztratil jsem svoji lásku života. Rose bude mít rodinu, bude šťastná a co já ? Já po tom co mi to řekla jsem byl na zhroucení. Vyběhl jsem z našeho pokoje a šel k oknu na chodbě. Po chvíli za mnou stála Rose. Snažila mi říct říct že to dítě je moje. Ale věděl jsem že to není pravda. I když bych si moc přál mít s Rose dítě, ale nejde to. Příroda to takhle zařídila. Ani jsem si nevšiml že Rose upadla na zem. Všiml jsem si toho až na mě promluvila znovu. Chvíli jsme si dívali do očí a po pár sekundách jsem se rozběhl k ní. Vzal jí do náručí a odnesl na pokoj. Během toho co jsem jí nesl ztratila vědomí. Musel jsem něco udělat tak jsem zavolal Lisse.
,,Lisso prosím přijď, Rose ztratila vědomí." Ani jsem nemusel říct podrobnosti. Lissa vyběhla ze svého pokoje a za minutku byla u nás. ,,Co se stalo? Vždyť byla ještě před chvílí v pohodě." ,,Rose mi oznámila, že je těhotná. A poté se zhroutila. Než začneš něco Lisso říkat, tak prosím vyslechni mě. Vím že Rose bude určitě šťastná. Ona, to dítě a její nový přítel. Chápu to rozhodla se tak. Já to respektuji a jediné co chci je aby byla šťastná. Jestli to znamená aby od mě odešla tak ji v tom bránit nebudu." Lissa na mě koukala jako kdyby jsem spadl z višně. ,,Co si to myslíš? Myslíš že by tě podvedla s morojem? Myslíš si že si Rose našla nového přítele a tebe nechá? To si opravdu myslíš?" ,,Lisso nemusíš ji obhajovat, rozhodla se tak." ,, Tak to ne, než začneš zase mlít ty tvoje nesmysl měl by jsi něco vědět. To dítě JE tvoje. Pochop to, Rose by tě s nikým nepodvedla. Až se Rose udělá líp, všechno ti vysvětlí, ale nebuď na ní prosím zlí. Má to teď hodně těžký kvůli tomu dítěti. A pokud se jí kvůli tobě udělá hůř, tak si mě nepřej."
To bylo snad poprvé co jsem slyšel Lissu doopravdy křičet. Pokud to co řekla je pravda a to dítě je moje. Tak jak to, že je to možný? Vždyť to nejde. Budu si muset s Rose promluvit a to co nejdřív.

Rose pohled:
Jediné co si pamatuji je že jsem říkala Dimitrijovi o tom, že jsem těhotná. Pak jsem ztratila vědomí. Teď jsem se probrala v posteli u nás v ložnici. Okolo naší postele sedělo hodně lidí. Byla tam moje máma, Lissa, Christian, Dimitrij a dokonce i Abe. ,,Ahoj, co tu všichni děláte?" ,,Co asi Rose, máme o tebe starost." ,,Ráda tě vidím, Starý pane." Takhle jsem Abe začala oslovovat na Rusku, kde jsem ho poprvé poznala. Moc se mu to nelíbilo. ,, Proč jsem zase omdlela?" Jediný kdo věděl že jsem těhotná byla Lissa a Dimitrij. Lissa se ujmula slova. ,,Měla by jsi jim to už říct. Stejně se to brzy dozví." A je to tu, moje noční můra začíná. ,,Liss, prosím ještě ne. Nejprve to ještě musím s někým probrat." Otočila jsem se na Dimitrije. Věděl že myslím jeho. Lissa to taky pochopila a řekla ostatním, že jim to povím večer.
Všichni odešli a já zase zůstala sama s Dimitrijem. Nevěděla jsem co mu říct tak začal sám. ,,Koho to je? A popravdě Rose." ,,Tvoje, pochop to. Říkám ti to snad už po desátý. Nikdy bych tě nepodvedla. Víš že miluji tebe." ,,Tak jak to že jsi těhotná?" Dimitrij zase začínal zuřit. Chtěl zase odejít, aby na mě nezačal řvát. Ale namísto toho jsem na něj začala řvát já. ,,Neodcházej od problému. Jestli na mě chceš řvát. Posluž si, ale já to chci vyřešit teď." Začala ve mně stoupat temnot, kterou jsem si kdysi brala od Lissy. Myslela jsem že už snad vybouchnu. ,,Já na tebe nechci křičet. Ale co tady budeme řešit. Všichni víme že to dítě NEMŮŽE být moje." ,,Mýlíš se, to dítě JE tvoje. Já jsem to ze začátku taky nechápala, ale pak mi to Lissa vysvětlila. Jsem stínem políbená má to nějaké své plusy i mínusy. A toto je ten plus." Ukázala jsem na tvoje břicho. ,,Můžu svému příteli dát potomka. Už to chápeš? Nebo na mě hodláš řvát, že to je kravina a podobný kecy." ,,Rose, promiň. Bál jsem se že mě opustíš. Že si najdeš pravou rodinu a budeš šťastná. Věřím ti a nikdy tě neopustím. Věř mi. Budu vás chránit obě. Jen malý dotaz, co to bude?" Tomu jsem se musela zasmát. ,,Lissa říkala, že holka." ,,Dobře, tak tebe ani naši malou holčičku neodpustím, budu se o vás starat jak budu moct." ,,Teď projevuješ zájem? Před chvílí by jsi mě nejradši opustil. A teď nám tady slibuješ ochranu." Už zase temnota. Dimitrij to poznal. A políbil mě. Polibek jsem mu začala oplácet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 15. června 2017 v 22:12 | Reagovat

Tak toto bolo zaujímavé :) Už som sa začínala báť ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama