9. kapitola

16. června 2017 v 14:52 | Terka |  Vampýrská akademii- Rose a Dimitrij na vždycky
Temnota začala odstupovat. ,,Promiň že jsem na tebe takhle vyjela. Bylo pro mě moc těžký říct ti, že jsem těhotná. Promiň." ,,Rózo, ty se omlouvat nemusíš, to já, vyjel jsem na tebe. Promiň, zpanikařil jsem , když jsi mi to řekla." Někdo po chvíli zaklepal. ,,Rose, je už pravý čas. Tvoje matka už začíná zuřit. " ,,Díky Liss, už jdu. " Lissa zavřela dveře a já se podívala na Dimitrije. ,,Tak jdu na svou smrt." ,,Nebudeš tam sama, jdu s tebou. Snad sis nemyslela že bych tě nepodpořil." ,,Děkuji moc, teď se mi to bude hodit." Vzal mě za ruku a šli jsme do obýváku, kde už na nás všichni čekali. Usadila jsem se do křesla a Dimitrij si stoupl vedle mě a pořád mi držel ruku.

,,Asi všichni chcete slyšet, co to se mnou v poslední době je. Točí se mi hlava, jsem zesláblá, ztrácím vědomí a občas zvracím. Ten den co jsme šli na večeři, jak jsem odešla dřív a venku potkala tebe, mami. Jsem se venku s Dimitrijem vyspala. Po tom na mě začala útočit ta slabost a všechno okolo toho. Lissa vyslala éter, aby zjistil co se mnou je. Zjistila něco zajímavého. Nevím jak to říct ale zkrátka, prostě jsem těhotná." Máma se tvářila naštvaně a nesouhlasně. No a Abe, ten se tvářil šťastně. Všichni byli zticha, nesnáším ticho. ,,Řekněte prosím něco." Ať říkají cokoliv, ale ať mluví. ,,Chceš slyšet co si o tom mysím? " Zeptala se mě matka. Nejistě jsem ji kývla.

,,Myslím si, že to co jsi teď řekla, není možný. A otcem toho dítěte je nějaký rozmazlený moroj. A pokud ti Belikov věří, že to dítě je jeho, dělá velikou chybu. Já ti to neuvěřím. Mě si zklamala a to dost. Už si nemáme co říct." Nečekala jsem že máma bude takhle zuřit. Myslela jsem, že bude ráda když bude mít vnučku. Ale asi jsem se spletla a po dnešku jsem asi opravdu ztratila matku. ,, Ale Janine, nech jí být. Já tomu věřím. Už jsem o tomhle četl. Bude to velmi zajímavé dítě a Rose tě teď bude potřebovat, ještě víc než jindy. Nás všechny. Jsem na vás pyšný. Ale tady s Belikovem, bych si chtěl někdy promluvit." To bude pohroma jestli bude Abe, zpovídat Dimitrije. Tak to mu nedovolím.

S mámou jsem se nakonec usmířila a všichni mi slíbili, že mi budou pomáhat. ,,Už jsem volala Hansovi, aby našel náhradního strážce pro Lissu." Promluvila na nás matka. ,,Jsem těhotná, ne neschopná. Můžu chránit Lissu i nadále." Obhajovala jsem se. ,,Rose musíš se šetřit, já to bez tebe pár měsíců vydržím. Ty na sebe hlavně musíš dávat pozor." Jsem ráda že to Lissa vzala dobře.

K večeru už jsem byla zase v pokoji sama s Dimitrijem. Ne že by mi to vadilo. Leželi jsme vedle sebe na posteli a on mě hladil po vlasech. ,, Rose neboj všechno bude v pořádku." ,,Když budeš se mnou, tak jo." Políbila jsem ho. Jsem ráda, že jsme zase všichni šťastní. Dimitrij mi vklouzl rukou na břicho a hladil mi ho. ,, Už máš vymyšlený nějaký jméno?" Tahle otázka mě od Dimitrije trochu zaskočila. ,,No..., ne myslela jsem, že ho vymyslíme společně. Jedno mě ale napadlo." ,, Tak povídej :)" ,,No od malička se mi líbí jméno Gia." ,, To je krásné jméno, mám doma dvě krásné holky s krásnými jmény." ,,Ale no tak, zase nepřeháněj. Ale pokud to nevadí, už bych šla spát. Jsem zase nějaká slabá." ,,Tak dobrou noc holčičky moje." Přetočila jsem se na bok a Dimitrij mě ze zadu obajl. Pak už jsme spokojeně spali.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 16. června 2017 v 17:00 | Reagovat

Gia? Zaujímavé meno :) ako sa to vyslovuje? A ten rozhovor s rodičmi sa veľmi podobal jednej poviedke, ktorú som už čítala ;-)

2 vampireacademytess vampireacademytess | Web | 16. června 2017 v 19:21 | Reagovat

[1]: Děkuji moc <3 no já to vyslovuji jako [Džija] ale nevím :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama